izmir escort bayan

MASKKARA TIYATROSU

OFİS BOY

MASK-KARA TİYATROSU bu sezon Ofis Boy adlı oyunla sahnede 

Üst- orta sınıfın ayrıcalıklı şirketlerinden birinde çalışan üç ofis arkadaşı ve aralarına yeni eklenen Ofis Boy aynı şirketin çalışanları olarak işyerlerinin sunduğu olanaklardan memnun görünen insanlaşmış robotlar ve/ya robotlaşmış insanlardır. Şirkete bağlılıklarından kaynaklı pek çok fiziksel ve psikolojik hastalığı da doğal bir sonuç olarak içselleştirmişlerdir. 

 

Mask-Kara Tiyatrosu’ndan Yeni Bir Oyun “EĞLENCE DÜNYASI”

Eğlence Dünyası adlı oyununda küçücük bir sirki işleten iki arkadaşın hayatına giren hevesli sihirbaz adaylarının  hikayesini anlatıyor. Oyun boyunca, sabretmenin, çalışmanın ve kararlılığın önemi ve başarı üzerindeki etkisi vurgulanıyor.

MERHABA GÖLGEM

"Bu Kez Ben Senin Peşindeyim"

Mask-Kara Tiyatrosu tarafından sahneye konan “Merhaba Gölgem” isimli sözsüz çocuk oyunu, görsel tasarımıyla çocukların alımlamalarına ve algılarına uygun bir çocuk oyunu. Okul öncesi ve ilkokul çağındaki çocukların rahatlıkla ve merakla izleyecekleri bir oyun.

"SABAHATTİN ALİ" BİR ÇİNGENENİN İNANILMAZ AŞK HİKÂYESİ ¨DEĞİRMEN"

Sabahattin Ali`nin ruhuna selam göndermek için Birgül Yeşiloğlu Güler tarafından oyunlaştırılan Degirmen adlı hikayenin Dramaturgluğunu Halit Karaata yaptı. Yönetmenliğinin Kubilay Erdelikara üstlendi. Değirmen, seyirciyle buluşmaya hazır bir oyun.